Лампа ДРТИ 3000, ДРТИ 3000

Лампа ДРТИ 3000, ДРТИ 3000

Лампа для поліграфії Лампа ДРТИ 3000 - є джерелом УФ випромінювання яке застосовують в технологічних процесах.

 

Лампі ДРТИ-3000 включаються тільки в черговому режимі горіння (1500Вт), перемикання ламп в робочий режим (3000Вт) необхідно проводити не раніше, ніж через 5 хв з моменту включення лампи. Перехід лампи-ДРТІ з чергового режиму в робочий відбувається практично миттєво після його перемикання.

 

Тривалість безперервного горіння ламп ДРТІ потужністю 3000Вт в робочому режимі не повинна перевищувати 10 хв. Проміжки часу між послідовними включеннями в робочий режим 3000Вт, коли лампа горить в режимі 1500Вт, повинна бути не менше, 3 хв.

 

У процесі роботи необхідно видаляти озон з робочої зони лампи і охороняти очі і шкіру від прямого і розсіяного випромінювання лампи. Рекомендується користуватися захисними окулярами, світлозахисними екранами.

 

Обережно лампи ДРТІ 3000 містять ртуть!

 

Категорично забороняється викидати лампи або їх частини в виробничі відходи.

 

Що вийшли з ладу лампи типу ДРТІ повинні зберігатися запакованими в спеціальному приміщенні, що відповідає стандартним правилам при роботі з ртуттю, її сполуками і приладами з ртутним заповненням і періодично вивозитися для знищення і дезактивації в спеціально відведені місця.

 

Утилізація ртутних відходів проводиться відповідно до інструкції зі збирання, зберігання та прийому ртутних відходів.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Захист від роботів
  • Модель: ДРТИ 3000
  • Наявність: Є в наявності
  • 2400 грн.