Доставка і оплата

Інформація про доставку та оплату продукції

Доставка і оплата товару

 Доставка по Україні
 
 Доставка товарів здійснюється за допомогою транспортних компаній «Ін-Тайм», «Нова Пошта» або "Автолюкс", терміни і тарифи, які можна дізнатися в їх представництвах, доступних у Вашому місті післяплатою або передоплатою.
Відправка товару здійснюється з понеділка по п'ятницю, як правило, протягом доби після розміщення замовлення, можлива відправка в той же день. Перед тим як відправити товар, наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення і, при необхідності, узгоджує з Вами зручний для Вас час і місце доставки.
У разі якщо Ви замовили товар і не підтвердили своє замовлення, то на другий робочий день після надходження замовлення товар буде знятий з доставки, як непідтверджений.
 
Як тільки ми оформимо замовлення в представництві транспортної компанії, з Вами зв'яжеться менеджер по доставці і повідомить Вам номер відправленого вантажу. Ось тому дуже важливо уважно заповнити форму замовлення, вказавши діючі контактні телефони!
 
Вартість і час доставки розраховується індивідуально, в залежності від дальності, габаритів і ваги вантажу, а так само від обраного перевізника і способу доставки. Доставку Вашого товару в транспортну компанію ми здійснюємо БЕЗКОШТОВНО.
При отриманні замовлення уважно огляньте куплений товар, переконайтеся у відсутності видимих ​​механічних пошкоджень, перевірте комплектацію замовлення. Будь-який товар буде доставлений за місцем призначення в найкоротші терміни.
 
Доставка в інші країни:
 Також ми можемо вислати Ваi товар в будь-яку країну світу відповідно до тарифів міжнародних перевізників. 
 
Безпека і гарантія доставки по Україні
Внесення передоплати за товар здійснюється на підставі виписаного нами рахунку-фактури на наш банківський розрахунковий рахунок. У підсумку-фактурі вказуються всі необхідні реквізити компанії як офіційно зареєстрованого суб'єкта підприємницької діяльності.
 Гарантії цілісності товару при транспортуванні забезпечує служба доставки.
 
 
ОПЛАТА 
 Можливі варіанти оплат послуг, наданих нашим інтернет-магазином: 
 
1. Безготівкова оплата - "платник - фізична особа" (по Україні). 
Якщо ви замовляєте товар з доставкою по Україні, нам необхідно отримати від Вас наступну інформацію: найменування товару (код / ​​артикул), а також повну інформацію про замовника (адреса, контактний номер, контактна особа). Ми надішлемо Вам заповнену на Ваше ім'я квитанцію для оплати. Зверніть увагу - сума, зазначена в квитанції, не включає в себе банківську комісію за грошовий переказ. У зазначену суму входить вартість товару і доставки. Після здійснення оплати повідомте нас, виславши нам по електронній пошті: info@prosvitlo.com.ua номер і дату платежу (або копію квитанції). Через 1-2 дні гроші будуть перераховані на наш рахунок і Ваше замовлення буде передане кур'єрській службі для доставки.
 
3. Оплата післяплати в службі доставки.
Даний вид оплати здійснюється при доставці товару післяплатою за допомогою служби доставки (СД). Ми можемо відправити товар за допомогою СД Нова Пошта або Автолюкс. Вартість доставки розраховується згідно з тарифами перевізника. Мінімальна сума замовлення 500 грн. 
 
4. Оплата за допомогою сервісу Приват24
     Спосіб оплати для користувачів послуги "Приват24". Оплата товару в лічені хвилини. 
   
5. Електронні платіжні системи
     Поки недоступно.
   
 У нашому магазині кожен покупець може отримати знижку. Розмір знижки буде залежати від загальної суми замовлення. Подробиці див. В розділі знижки.
Ціни, зазначені на сайті, повні і включають в себе всі податки.