Philips TUV 36W G13 бактерицидна лампа , PHILIPS TUV 36W

Philips TUV 36W G13 бактерицидна лампа , PHILIPS TUV 36W

Бактерицидна лампа - електрична ртутна газорозрядна лампа низького тиску з колбою з увіолевого скла або іншого матеріалу, що забезпечує заданий спектр пропускання ультрафіолетового випромінювання. Ультрафіолетове випромінювання має знезаражувальні властивості, які і дали назву лампі.

У бактерицидних ламп спектр ультрафіолетового випромінювання підбирають так щоб мінімізувати утворення озону і шкідливий вплив на шкіру і очі шляхом вирізання з спектра випромінювання лампи жорсткого ультрафіолету. Намагаються залишити тільки спектральну лінію м'якого ультрафіолету з довжиною хвилі 253,7 нм. Такі лампи називають ще «безозоновими» завдяки мінімізації утворення озону. Цим бактерицидні лампи відрізняються від кварцової лампи, в якій кварцова колба не затримує жорсткий ультрафіолет. Після кварцування бактерицидною лампою провітрювати приміщення не обов'язково, на відміну від кварцової лампи.

Бактерицидні лампи використовуються для знезараження повітря і поверхонь в приміщенні, дезінфекції питної води, стерилізації предметів і медичних інструментів. Нейтралізують основну частину мікроорганізмів таких, як віруси, бактерії, цвіль, грибки, дріжджі, спори тощо.

Бактерицидні лампи застосовуються в різних пристроях таких, як бактерицидні опромінювачі, бактерицидні рециркулятори, прилади для дезінфекції води і т. Д.

При роботі з бактерицидними лампами слід пам'ятати про небезпеку ультрафіолету для зору і шкіри.

 

Основні

Виробник Philips
Країна виробникНідреланди
Тип лампиБактерицидна
РефлекторНемає
Форма лампочкиТрубка
Тип цоколяШтир
Цоколь (1)G13
Кількість контактних штирів цоколя4 (шт.)
Потужність36.0 (Вт)
Термін служби ламп9000.0 (год)
Додаткові характеристики
Матеріал корпусаСкло
Колір колби лампочкиПрозорий
Робоче положенняУніверсальне
Кількість в упаковці6 (шт.)
Габаритні розміри
Довжина1206.0 (мм)
Діаметр28.0 (мм)

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Захист від роботів
  • Модель: PHILIPS TUV 36W
  • Наявність: Є в наявності
  • 627 грн.

philips, tuv, 36w,