Philips TUV 15W G13 бактерицидна лампа

Philips TUV 15W G13 бактерицидна лампа

Бактерицидна лампа - електрична ртутна газорозрядна лампа низького тиску з колбою з увіолевого скла або іншого матеріалу, що забезпечує заданий спектр пропускання ультрафіолетового випромінювання. Ультрафіолетове випромінювання має знезаражувальні властивості, які і дали назву лампі.

У бактерицидних ламп спектр ультрафіолетового випромінювання підбирають так щоб мінімізувати утворення озону і шкідливий вплив на шкіру і очі шляхом вирізання з спектра випромінювання лампи жорсткого ультрафіолету. Намагаються залишити тільки спектральну лінію м'якого ультрафіолету з довжиною хвилі 253,7 нм. Такі лампи називають ще «безозоновими» завдяки мінімізації утворення озону. Цим бактерицидні лампи відрізняються від кварцової лампи, в якій кварцова колба не затримує жорсткий ультрафіолет. Після кварцування бактерицидною лампою провітрювати приміщення не обов'язково, на відміну від кварцової лампи.

Бактерицидні лампи використовуються для знезараження повітря і поверхонь в приміщенні, дезінфекції питної води, стерилізації предметів і медичних інструментів. Нейтралізують основну частину мікроорганізмів таких, як віруси, бактерії, цвіль, грибки, дріжджі, спори тощо.

Бактерицидні лампи застосовуються в різних пристроях таких, як бактерицидні опромінювачі, бактерицидні рециркулятори, прилади для дезінфекції води і т. д.

При роботі з бактерицидними лампами слід пам'ятати про небезпеку ультрафіолету для зору і шкіри.

 

 

Основні

Виробник Philips
Країна виробникНідерланди
Тип лампиБактерицидна
РефлекторНемає
Форма лампочкиТрубка
Тип цоколяШтир
Цоколь (1)G13
Кількість контактних штирів цоколя4 шт.
Потужність (1)15 Вт
Струм споживання340 мА
Напруга54 В
Колір світінняУльтрафіолетовий
Термін служби ламп9000 годин
Додаткові характеристики
Колір колби лампочкиПрозорий
Кількість в упаковці25 шт.
Габаритні розміри
Довжина451 мм
Діаметр трубки28 мм
Діаметр28 мм

 

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Захист від роботів
  • Модель: PHILIPS TUV 15W
  • Наявність: Є в наявності
  • 468 грн.

philips, tuv, 15w,