Лампа ИФК-20

Лампа ИФК-20

Імпульсна лампа - електрична газорязрядная лампа, призначена для генерації потужних, некогерентних короткострокових імпульсів світла, кольорова температура якого близька до сонячного світла.

Імпульсна лампа являє собою запаяну трубку з кварцового скла, яка може бути прямою або зігнутою у вигляді різних фігур, в тому числі спіралі, у формі літери U, або окружності, для розміщення навколо об'єктива фотоапарата при «безтіньовий» фотографії. Трубка заповнена сумішшю інертних газів, переважно ксеноном. Електроди впаяні в обидва кінці трубки і підключені до електролітичному конденсатору великої місткості (в деяких випадках підключення через дросель). Напруга на обкладинках конденсатора становить від 180 до 2 000 вольт в залежності від довжини трубки і складу газової суміші. Третій електрод являє собою металізовану доріжку вздовж зовнішньої стінки трубки або тонкий дріт, намотаний навколо трубки лампи спіраллю з відступом від основних електродів.

Потім на третій (підпалює) електрод подається імпульс високої напруги, що викликає іонізацію газу в трубці, електричний опір газу в лампі зменшується і відбувається електричний розряд між електродами лампи.

Імпульсна лампа може мати тільки два електроди, в цьому випадку підпалює електрод сполучений з катодом.

 

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Захист від роботів
  • Модель: ИФК-20
  • Наявність: Є в наявності
  • 90 грн.