Наш магазин

 Компанія «ProSvitlo» займається реалізацією джерел світла побутового та спеціального призначення, світильників побутового та промислового призначення, освітлювальної техніки для дискотек, театрів, кіно-фотостудій, комплектуючі для світильників, електрофурнітури, кабельно-провідникової продукції.


    У нас Ви можете придбати продукцію таких торгових марок: «Лисма» (Саранськ), «СЭЛЗ» (Саранськ), «ТЭЛЗ» (Томськ), «БЭЛЗ» (Брест), «Іскра» (Львів), Osram, Philips, Sylvania , Radium ...

В асортименті лампи спеціального призначення:

 • - лампи галогенні (лампа КГ, лампа КГМ, лампа КГТ, лампа КГК, лампа КГИ);
 • - лампи розжарювання суднові (лампа С);
 • - лампи розжарювання літакові (лампа СМ, ​​лампа СМЗ, лампа ЛФЛ);
 • - лампи розжарювання прожекторні (лампа ПЖ, лампа ПЖЗ);
 • - лампа розжарювання різного призначення (лампа РН, лампа РНЗ);
 • - лампи розжарювання рудничні (лампа Р);
 • - лампи розжарювання комутаторні (лампа КМ);
 • - лампи розжарювання залізничні (лампа Ж, лампа ЖС, лампа ЖГ);
 • - лампи розжарювання оптичні (лампа ОП);
 • - лампи металогалогеннs (лампа ДРИ, лампа ДРІЗ, лампа Дріш, лампа ДРТИ, лампа ДРІТ, лампа ДРГТ, лампа HMI, лампа MSR, лампа HSR, лампа HSD, лампа MSD ...
 • - лампи люмінесцентні (лампа ЛБ, лампа ЛД, лампа ЛДЦ, лампа ЛУФ, ультрафіолетові);
 • - лампи натрієві (лампа ДНАТ);

    А також лампа ДБ, лампа ДКсТ, лампа ДРЛ, лампа К, лампа Ф, лампа СІС, лампа СИП, лампа ДРШ, лампа ДКСеЛ, радіолампи, генераторні лампи ...

Інтернет магазин освітлювальної техніки і електрообладнання "ProSvitlo" допоможе вам підібрати і купити світильники для будь-яких цілей. Серед них є світильники як для інтер'єру житлових приміщень, так і для зовнішнього освітлення (екстер'єру). Побутові світильники включають в себе різноманітні люстри, бра, торшери, стельові світильники, точкові світильники, настільні лампи і багато іншого.

Завдяки нашому магазину "ProSvitlo" користувачі можуть попередньо вивчити асортимент не залишаючи свій будинок. Світильники для спальні можна знайти в розділах настільні лампи, бра і торшери. Світло і красиво має бути не тільки вдома, але і в офісах, магазинах, торгових, громадських і адміністративних приміщеннях. Для освітлення магазину підійдуть спеціальні гіроскопічні світильники, натяжні галогенні системи, трекові прожектори та ін. Растровий світильник незамінний для освітлення робочого простору.

Світлодіодне освітлення LED відносно недавно почало швидко розвиватися. На сьогоднішній день світлодіодні світильники сильно «наступають на п'яти» своїм аналогам минулого покоління. LED світильник: більш економічний, стійкіше до механічних пошкоджень, виділяє менше тепла, в світінні немає мерехтіння, довговічність досягає 10 тис. Годин безперервної роботи, в його світіння немає ультрафіолетових випромінювань і т.д. Це тільки частина переваг світлодіодної технології над іншими видами джерел світла. Купити світлодіодну лампу не складніше ніж звичайну.

Магазин світлодіодних світильників "ProSvitlo" пропонує широкий вибір світлодіодних ламп будь-якої потужності і форми. Для підсвічування вітрин і не тільки, ідеально підійде світлодіодна стрічка LED або світлодіодні модулі. Лед стрічка має властивості, які підходять для освітлення важкодоступних місць (наприклад, підсвічування стільниці). Серед світлодіодних джерел світла Ви знайдете трекові LED прожектори, світлодіодні панелі (заміна растрових світильників), світлодіодні настільні лампи, LED точкові світильники, підсвічування трансформаторів і багато іншого. У нашому магазині освітлювальної техніки Ви також можете купити лампи (від розжарювання до світлодіодних), електрофурнітуру, обігрівачі, підігрів підлоги, плафони, дверні дзвінки, гірлянди, трансформатори, датчики руху, сутінкові датчики і багато іншого. Наш асортимент світильників і фурнітури допоможе висвітлити будинок з нуля.

В інтернет магазині "ProSvitlo" Ви можете купити світильники будь-якого призначення і дизайну. Наші менеджери допоможуть визначитися з вибором або підказати моменти, на які потрібно звернути увагу в першу чергу. Кваліфіковані електрики проконсультують з будь-якого питання, що стосується світлотехніки. Замовити світильник з доставкою дуже просто. Доставка здійснюється по всій території України за допомогою служб доставки.